Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Czerńczyce - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Młynarska

Środa Śląska(Czerńczyce + 25 km)

899 000 zł132,80 m² 6 769,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem w spokojnej okolicy , 132,8 m2 + poddasze 60m2 dostępny od ręki, gotowy do zamieszkania , w spokojnej zielonej okolicy, przy parku, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Zawiszy Czarnego

Wojszyce,Wrocław(Czerńczyce + 25 km)

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Polecam: bardzo ładny, zadbany dom na Wojszycach ( Krzyki). Dom w zabudowie szeregowej o pow. około 140mkw ( dodatkowo powierzchnia niewliczona w metraż: piwnica ok 50mkw i poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Partynice,Wrocław(Czerńczyce + 25 km)

809 000 zł96,01 m² 8 426,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Ok./Ołtaszyn/3/4pok./ogród/miejsce/postojowe/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w ok ul Kutrzeby O ltaszyn Funkcjonalne i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław(Czerńczyce + 25 km)

795 000 zł142 m² 5 598,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

Poszukujesz domu z ogrodem blisko Wrocławia, a zarazem w ustronnej i przyjaznej rodzinom okolicy? Mamy idealną propozycję dla Ciebie i Twojej rodziny. Inwestycja w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Kąty Wrocławskie(Czerńczyce + 7 km)

839 000 zł219 m² 3 831,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kątach Wrocławskich przy ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia domu to 219 m2, działka 498 m2. Osiedle domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do A4. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie(Czerńczyce + 17 km)

1 340 000 zł151,85 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Rezerwacja oferty Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Wrocław

Rakowiec,Wrocław(Czerńczyce + 25 km)

1 180 000 zł130 m² 9 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Zapraszamy na etap II Już gotowy do odbioru zostało kilka domów! Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum dzielnica krzyki. Domy budowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Lawendowa

Krępice(Czerńczyce + 22 km)

920 000 zł84 m² 10 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny skrajny bliźniak z dużym ogrodem na działce 330 m - gotowy do wprowadzenia! Malowniczo położony dom w otoczeniu zieleni - bliźniak | skrajny | na końcu osiedla. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica(Czerńczyce + 25 km)

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Ciekawa nieruchomość- siedlisko, dom do wyburzenia z dużą działką budowlano-siedliskową o łącznej powierzchni 59arów ( z czego 30 arów to działka budowlana a 20 arów to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wierzbna

Wierzbna(Czerńczyce + 20 km)

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży poł bliźniaka, który znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości. Parter składa się z: - salonu - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerńczyce

Czerńczyce,dolnośląskie

598 000 zł160 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom przedwojenny po kapitalnym remoncie, 160/100, działka 2600m2, cena 598 tys zł tel.- YouTube: Nieruchomości EKOGRUNT od 1999r. Maciek licencja zawodowa 20352 Pośrednik od 8 lat, mieszkaniec Sobótki od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerńczyce

Czerńczyce,dolnośląskie

1 700 000 zł360 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami na zagospodarowanym terenie o pow. 5800 mkw wraz z dodatkową działką budowlaną o pow. 3300 mkw w miejscowości Czerńczyce (gmina Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerńczyce

Czerńczyce,dolnośląskie

450 000 zł147 m² 3 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do sprzedania dom w pięknym spokojnym miejscu o powierzchni całkowitej 147m2 usytuowany na działce o powierzchni 31 arów. Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij