Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Czerńczyce - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Główna

Zakrzyce(Czerńczyce + 17 km)

2 500 000 zł12 000 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam unikatową nieruchomość 1,2 Ha zabudowaną dwoma budynkami : mieszkalnym oraz gastronomiczno- hotelowym. Dodatkowo olbrzymi ogród zagospodarowany starodrzewiem i stawem oraz parking. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mościsko

Mościsko(Czerńczyce + 25 km)

299 000 zł2 530 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości przedstawia malowniczo położoną działkę z widokiem na góry. Powierzchnia działki 2530m2 o wymiarach 30m x 86m. Teren płaski i ogrodzony. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Wrocław

Wrocław(Czerńczyce + 25 km)

1 499 999 zł9 700 m² 154,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,9732 ha, położona w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Nieruchomość ma kształt trójkąta, co daje ciekawe możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Kiełczyn

Kiełczyn(Czerńczyce + 20 km)

504 900 zł3 366 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 3366 m2 oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Świdnica

Świdnica(Czerńczyce + 25 km)

1 845 000 zł7 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka około 10 km od Świdnicy w kierunku Wrocławia. Teren w użytkowaniu wieczystym. Sprzedawana nieruchomość ma powierzchnię 7500 mkw. W 75% teren z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jaśminowa

Rzeplin(Czerńczyce + 19 km)

546 000 zł1 400 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Ul. Jaśminowa Powierzchnia: 1400 m Rodzaj działki: budowlana pod zabudowę jednorodzinną mpzp: mnu Opis: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lutynia

Lutynia(Czerńczyce + 19 km)

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku, podaj mi swoje oczekiwania, a postaram się pomóc! Działki budowlane w Lutyni o powierzchni od ok. 950 m2 do 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Głogów

Brzostów,Głogów(Czerńczyce + 11 km)

970 000 zł4 000 m² 242,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka inwestycyjna położona w obrębie miasta głogowa. Powierzchnia 3989 m2, regularny kształt, pełne uzbrojenie przy granicy działki. W mpzp działka oznaczona symbolem:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Kaźmierzów

Kaźmierzów(Czerńczyce + 14 km)

999 000 zł25 300 m² 39,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna, 25 300 m2, polkowice, kaźmierzów, okazja! 999 000,00 zł, sprzedaż. Okolice polkowic (kaźmierzów) - Grunt inwestycyjny 2,53 ha bezpośrednio przy drodze S3 do zjazdu tylko około 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wrocław

Bielany Wrocławskie,Wrocław(Czerńczyce + 25 km)

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,0 ha położona w województwie dolnośląskim, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, w obręb Bielany wrocławskie/tyniec.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Czerńczyce

Czerńczyce,dolnośląskie

12 000 zł475 m² 25,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości Wielobranżowej Spółki Produkcyjnej Mirosławice Sp. z o.o. w upadłości (sygn. akt Sądu Rejonowego dla Wrocławia Fabrycznej VIII gup 248/19) oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Czerńczyce,dolnośląskie

1 300 000 zł9 900 m² 131,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9900m w miejscowości Czerńczyce, w gminie Kąty Wrocławskie. Nieruchomość położona jest w miejscowości Czerńczyce, w gminie Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czerńczyce

Czerńczyce,dolnośląskie

198 000 zł1 700 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Czerńczyce, gmina Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski. Powierzchnia 1700 mkw, kształt prostokąta wymiary 60x29m. W mpzp.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij